Vault Tools 2017 – bonus nástroje CS+

Společnost CAD Studio tradičně poskytuje k produktům Autodesku řadu doplňkových bonus nástrojů, které zrychlují a zefektivňují každodenní práci. K těmto bonus nástrojům patří i nadstavby Inventor Tools, Revit Tools, Civil Tools, Plant Tools a Vault Tools. A právě Vault Tools 2017 jsou nejnovější uvolněnou verzí těchto doplňkových aplikací.

Vault Tools 2017 jsou bezplatným doplňkem Vault Professional 2017 a Vault Workgroup 2017 od CAD Studia. Rozšiřují tyto komerční verze PDM systému Autodesk Vault o sadu utilit a automatických funkcí zefektivňujících správu dokumentů a konstrukčních dat. Funkčnost jednotlivých modulů Vault Tools byla navržena na základě poptávek našich českých a slovenských zákazníků z reálného používání Vaultu.

Samostatná nadstavba Vault Publisher Pro pak dále rozšiřuje funkce publikování dat z Vaultu. Vault Publisher Pro umožňuje jak automatizovanou, tak ruční publikaci různých typů souborů z Vaultu. Publikování se provede buď zpracováním úlohy pomocí Job Processoru např. při schválení dokumentace, nebo při uživatelském vyvolání z nabídkového menu Vault Publisheru ve Vaultu. Typické využití je pro publikování vizualizace originálního 2D CAD souboru ve formě PDF jako alternativa k DWF souborům.

EasyChanger

Doplňková aplikace Vault Copy State And Date dále rozšiřuje funkcionalitu Vaultu – umožňuje do dokumentu, např. do razítka výkresu, zapsat kdy a kým byl dokument schválen. Doplněk je možné použít jen společně s Job Processorem Vaultu Workgroup nebo Professional. Tato užitečná aplikace je dnes nasazena prakticky u všech zákaznických implementací Vaultu.

Copy State

Další informace o Vault Tools a nadstavbách pro Autodesk Vault, o napojení Vaultu na ERP systémy, nebo o dalších bonusech najdete na www.cadstudio.cz/vaulttools , na www.cadstudio.cz/csconnector a na www.cadstudio.cz/csplus.asp

Související články: