Bez Revit Tools nevyužíváte váš Revit naplno

Dodavatel CAD a BIM řešení, společnost CAD Studio, dlouhodobě poskytuje k produktům Autodesku širokou řadu doplňkových bonus nástrojů, které zrychlují a zefektivňují každodenní práci. K těmto bonus nástrojům „CS+“ patří i nadstavby Inventor Tools, Revit Tools, Civil Tools, Plant Tools a Vault Tools. A právě Revit Tools 2017 nabízejí nejrozsáhlejší škálu funkcí, kterými tato doplňková aplikace rozšiřuje možnosti projektování v Revitu 2017. Revit Tools jsou dodávány CAD Studiem zdarma v rámci Revitu. Funkčnost jednotlivých nástrojů Revit Tools byla navržena na základě poptávek našich českých a slovenských zákazníků z reálného používání Revitu v praxi.

rt16

Revit Tools nabízejí desítky nástrojů zefektivňující samotnou tvorbu projektu (např. rozpoznání dveří, skutečné plochy místností, střech, kopírování výkresů, izolace potrubí), popisování projektu (automatické kóty, skladba podlah, stěna střech, legendy prvků, hromadná editace popisek, směr potrubí), editaci projektu (rozšířené filtrování, hromadné spojování geometrie, přečíslování místností, rozdělení potrubí), nebo práci s výkresy projektu (sledování stráveného času, export/import tabulek do Excelu, kopírování výkresů, měřítka výkresů, počet formátů, seznam referencí). Doplňuje rovněž online funkce, včetně možnosti využití knihovny tisíců RFA rodin z knihovny na CADforum.cz a nástroje pro vizuální správu rodin.

Funkce Revit Tools jsou průběžně doplňovány. Nejnovější funkcí je nástroj pro hromadné spojování geometrie na základě kategorií:

rt17ribbon

joinkonfigurace

Revit Tools si můžete také vyzkoušet zdarma formou volně stáhnutelné Trial verze.

Další informace o Revit Tools a dalších BIM nadstavbách pro Autodesk Revit najdete na www.cadstudio.cz/revittools, www.cadstudio.cz/revit a na www.cadstudio.cz/csplus.asp

Související články: