e-Learning – online školení CAD aplikací

Společnost CAD Studio, autorizované školicí středisko Autodesku (ATC), spustila novou online službu pro moderní způsob výuky. Pomocí online kurzů můžete kdykoliv a přímo od svého počítače získat vědomosti a praktické zkušenosti v oblasti práci s moderními CAD, BIM a CAM aplikacemi Autodesku. Při tvorbě e-Learning kurzů využívá CAD Studio dlouholetých zkušeností z realizovaných školení ve vlastních učebnách i u zákazníků.

Jednotlivé online kurzy se skládají ze samostatných kapitol, ve kterých se pomocí videoprezentací postupně seznámíte s jednotlivými probíranými funkcemi dané CAD aplikace, funkce si následně můžete sami vyzkoušet na poskytnutých ukázkových datech a následně absolvujete test složený z otázek prověřujících vaše znalosti z dané kapitoly. Mezi kapitolami můžete volně procházet a vracet se k nim, a samotný test absolvovat až po důkladném pochopení probíraného tématu. Po úspěšném absolvování celého kurzu pak můžete získat oficiální certifikát Autodesku (ATC).

elearn-test-dellbkg900

Nákupem konkrétního e-Learning kurzu (online školení) získáte váš osobní autorizační kód, který lze využít pro absolvování jednoho kurzu a vyhodnocení výsledků testu. Pro absolvování kurzu je potřeba provést bezplatnou registraci na stránce CADforum.cz.

Aktuálně je nabízen kurz Základy AutoCADu LT a další kurzy – např. pro Revit LT a Fusion 360 – se připravují.

V rámci probíhající promo akce je na CAD eShopu tento kurz nabízen k AutoCADu LT zdarma – do 20.1.2017 získáváte ke všem produktům AutoCAD LT 2017.1 a AutoCAD 2017.1 zdarma online školení základů AutoCADu. Nabídka se týká i profesních produktů Revit LT Suite a Inventor LT Suite, které zahrnují i AutoCAD LT.

onlineskoleni350x350

Jednotlivé kurzy lze objednat v CAD eShopu, v sekci Služby

Související články: